Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Varim/varis/varime:-)

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Varim/varis/varime:-) Empty Varim/varis/varime:-)

Odoslať  Michal Ut 25 august 2015 - 14:21

Kedze som PN od marca tohto roka,teda dost dlho,dochadzaju mi peniaze a nemozem sa teda stravovat v nejakej vyvarovni/restauracii,bol som uz nuteny venovat sa vareniu
,lebo kto mi navari ak si nenavarim sam(nikto)...Skusam uz aj piect a podla receptov to aj ide(a nie tazko)ale hlavne sa zameriavam na obedy...

Posledne to bola taka rychlovka z kucharskej knihy "Vikendova kucharka".Narazil som tam na jednoduchy obed: kvalitne parky(s vysokym obsahom masa) som jemne narezal tak,aby sa po upeceni otvorili,posolime+ mlete cierne korenie,nakrajame surovu cibulu podla toho,ako to pokladame za dostatocne.Dalej dobre zalejeme najlepsie ciganskou omackou(hoci tentokrat som pouzil sladko- kyslu thajsku>chutne) a uz len podlejeme tmavym pivom.Pecieme pri 200°C,horny a dolny ohrev,tak pol hodinu.Podavame s ryzou(ja som ju vylepsil cinskym korenim- parada)Dobru chut!

Ako je to s Vami?Co radi jete(zdrave/nezdrave)?Ak varite tak co?
Skusajte trochu experimentovat podla svojich vlastnych chuti!
Verim,ze sem prispeje aj niekto iny okrem mna a tajne dufam,ze to budu aj gazdinky/gazdovia;)
Coskoro pridam dalsie moje typy,postrehy,napady...
Nezijeme preto aby sme jedli,ale zijeme preto aby sme vychutnavali;)
Michal
Michal
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 265
Reputácia Reputácia : 25
Dátum registrácie : 12.04.2013
Vek : 37
Bydlisko Bydlisko : Poprad resp.Levice

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore