Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Ceskoslovenska SuperStar

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ceskoslovenska SuperStar Empty Ceskoslovenska SuperStar

Odoslať  Anonymný Št 10 december 2009 - 20:55

caute vsetci..
tak trosku na odlahcenie tohto fora..

sledujete Superstar?
Ak ano..Kto je vasim favoritom...?

Moj Chodur..je to skvely spevak..

A luto mi je Bendiga, ze vypadol. Myslela som si, ze zaspieva vo finale spolu s Chodurom!!!

cool jumping2 lol!


Naposledy upravil martina dňa Ne 13 december 2009 - 17:44, celkom upravené 1 krát.
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ceskoslovenska SuperStar Empty Re: Ceskoslovenska SuperStar

Odoslať  filipka Ne 13 december 2009 - 9:29

Ja superstar nasledujem, nevidela som ani jednu cast winking
filipka
filipka
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1048
Reputácia Reputácia : 120
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F 20.0
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Seroquel XR(quetiapín),Reagila (kariprazín, Alventa(venlafaxín), občas haloperidol

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ceskoslovenska SuperStar Empty Re: Ceskoslovenska SuperStar

Odoslať  Laura Ne 13 december 2009 - 20:55

U nás to sleduje druh,aj naši,len ja nie.Tušim si to prepnem,aby som bola v obraze.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ceskoslovenska SuperStar Empty Re: Ceskoslovenska SuperStar

Odoslať  Igor Ut 15 december 2009 - 14:49

Moja favoritka vypadla ešte v semifinále, mal som rád aj Chodúra, ale tým, že ho každý ospevuje a favorizuje mi už začal trochu liezť na nervy. To je tak keď už od začiatku takmer každý vraví, že vyhrá. Nepáči sa mi ako je až príliš flegmatický, chýba mu ľudskosť, trocha citlivosti, vystupuje suveréne.
Igor
Igor
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 147
Reputácia Reputácia : 6
Dátum registrácie : 28.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ceskoslovenska SuperStar Empty Re: Ceskoslovenska SuperStar

Odoslať  historik Pi 19 júl 2013 - 14:05

Ja Superstar nezvyknem sledovať. Skôr si pozriem nejakú súťaž zameranú na rôznorodé talenty, ako napr. Česko Slovensko má talent. Mne sa veľmi páčili vystúpenia dvojice Brejkdens Bradrs. To bola riadna haluz, však? jocolor Aj Atai Omurzakov bol svetový. Ako naňho tí porotcovia čumeli pri jeho prvom vystúpení. laughing Práve som si pozrel niektoré vystúpenia týchto účastníkov na nete. Zabavil som sa pri tom. flower
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ceskoslovenska SuperStar Empty Re: Ceskoslovenska SuperStar

Odoslať  Matej Pi 16 august 2013 - 18:42

Ja nemôžem sledovať tieto reality show talentové či spevácke, lebo mám z toho tak trochu fóbiu. Jednoducho ono to je vždy priamy prenos, a ja keď si predstavím, že oni tam teraz v tejto reálnej chvíli sa trápia a spievajú, alebo predvádzajú číslo, tak mám strašne strach, že to dopadne zle a že to pokazia a budú zosmiešnení alebo kritizovaní. Preto nemôžem ísť tobôž ani do cirkusu, alebo do divadla, proste kdekoľvek sa niečo deje live, naživo. To, že sú tí daní ľudia v postavení prísne hodnotených práve v tejto chvíli naživo, ma neuveriteľne dokáže stresovať. Akoby som im držal príliš palce a nezniesol by som vidieť, ako sa to číslo, či predstavenie, alebo iný výstup skazí naživo pred všetkými práve teraz. A oni budú tým trpieť práve pred mojimi očami, či už priamo, alebo sprostredkovane cez televízor cez živý prenos.

Je to čudné, však? Ale naozaj je to moja malá fóbijka. Prvýkrát som si to všimol, keď som musel prestať sledovať svoje obľúbené politické diskusie, lebo tie boli naživo a ja som, hoci som mohol mať aj iné politické presvedčenie, nechcel vidieť, ako bude privedený do úzkych daný politik či diskutér, či už je z "mojej strany" alebo "z opačnej strany" politického spektra. Proste tak akosi ľudsky to neviem zniesť.

Rovnako teda aj pri hentakých live súťažiach.

Chcem sa na to smiať, preto dám na záver smiaci smajlík. Ale aj tak platí, že to pozerať nebudem. laughing 

Huge smiley 

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Ceskoslovenska SuperStar Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Ceskoslovenska SuperStar Empty Re: Ceskoslovenska SuperStar

Odoslať  historik Pi 16 august 2013 - 20:15

Hej, hej, toto sa občas stáva aj mne. Rolling Eyes Ja tiež niekedy nedokážem pozerať nejaký priamy prenos, lebo sa bojím o tých účinkujúcich. Ale ja mám ten strach len vtedy, keď sa tam deje naozaj niečo extrémne. A určite by som nešiel do cirkusu pozerať vystúpenie akrobatov. To by som mal veľké obavy, že niekto z nich nezvládne nejaký ten akrobatický kúsok a zletí dolu. scared Bolo by mi ho veľmi ľúto. very sad5 A v televízii sa nedokážem pozerať na to, keď sa niekto strápni, keď začne vystrájať alebo hovoriť niečo nevhodné. jocolor Toto nemôžem zniesť a musím prepnúť.
historik
historik
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 360
Reputácia Reputácia : 78
Dátum registrácie : 18.04.2013

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore