Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Aká odmena za body?

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty Aká odmena za body?

Odoslať  Matej Št 29 október 2009 - 21:36

Ľudkovia, ctená schizo-komunita, rozmýšľal som, že mnohí z Vás máte veľa preveľa bodov. Lapaj, Laura, tomas a ďalší máte bodov, že zírám. Shocked Je pravda, že ja som to tak nastavil, ale nedomyslel som to do konca, a síce to, že čo z toho dotyčný člen komunity bude mať, keď bude mať toľko a toľko bodov. Lapaj ako prvý získal hviezdičku a dostal štatút "Pokročilý člen", ale to dostal za dosiahnutie úrovne 100 príspevkov. Nie za body.

A tak sa Vás pýtam: Čo takého by ste chceli za vysoký počet bodov? Akú odmenu? Viete, aby tie body mali nejaký zmysel. Alebo majú zmysel aj takto, ako sú? Shocked

Hmm.

Vopred vďaka za komentáre a názory. sunny
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty Re: Aká odmena za body?

Odoslať  Anonymný Pi 30 október 2009 - 9:24

neviem ako ostatni, ale aspon ja som spokojny s tym, ako to je teraz, odmenu mi netreba Wink
Anonymous
Anonymný
Anonymný


Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty Re: Aká odmena za body?

Odoslať  Laura Pi 30 október 2009 - 19:27

Súhlasím s Tomasom,ak tam Matej niečo vymyslíš,pre mňa to bude asi moc zložité.Nehovoriac o tom,že ako sa mám ešte učiť na štátnicu a starať sa o domácnosť a o moje chudnutie,tak ani nemám čas študovať nejaký bodový systém.No keď sa vy mladí dohodnete,možno sa niečomu priučím. Very Happy Mimochodom ešte dílujem kozmetiku.No je hospodárska kríza,ľudia nemajú peniaze,tak to nie je nič moc.
Laura
Laura
Strieborný pokročilý člen
Strieborný pokročilý člen

Počet príspevkov : 385
Reputácia Reputácia : 20
Dátum registrácie : 20.09.2009

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty B,Č,R...

Odoslať  Ivanko St 11 január 2012 - 9:48

Ahoj, chcel by som sa opýtať ako je to s reputáciou, bodmi, členom atď je to nejako odstupňované podľa niečoho?Ak áno ako?Majú spolu nejaký súvis?
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty Re: Aká odmena za body?

Odoslať  Matej St 11 január 2012 - 10:54

Ivanko napísal:Ahoj, chcel by som sa opýtať ako je to s reputáciou, bodmi, členom atď je to nejako odstupňované podľa niečoho?Ak áno ako?Majú spolu nejaký súvis?


Ahoj Ivanko it is perfect

Nuž, je to nejak odstupňované, ale mala by sa urobiť nejaká reforma toho. Je to nastavené takto:
Teraz si "Nový člen", lebo máš na konte pod 30 príspevkov. Čoskoro však dosiahneš titul "Domáci člen", lebo budeš mať nad 30 a menej ako 100. Tabuľka hovorí takto:

  • Nový člen - menej príspevkov ako 30
    Domáci člen - 30 až 100 príspevkov
    Mierne pokročilý člen - 100 až 200 príspevkov
    Bronzový pokročilý člen - 200 príspevkov a viac
    Strieborný pokročilý člen - 300 príspevkov a viac
    Zlatý pokročilý člen - 400 príspevkov a viac
    V.I.P. - nad 500 príspevkov


Veľmi dôležité je však povedať, že ak Ti nevyhovuje takýto systém odstupňovania, môžeš urobiť dve veci:
  • Môžeš navrhnúť reformu, ako by to mohlo byť inak, ja nejak teraz nemám dosť fantázie, ako to zmeniť, ale som otvorený každému návrhu na zmenu

  • Môžeš mi sám navrhnúť, aký titul chceš mať... napríklad ja mám titul "Správca", a Ty môžeš mať akýkoľvek titul tiež... napr. ak sa Ti páči ekológia a environmentalistika, môžeš byť Zeleným členom. Alebo mi navrhni aj nejakú recesiu, niečo vtipné. Ako chceš, čo Ťa vystihuje. Tento titul je zmeniteľný, len akurát s tou poznámkou, že ho nenastavuješ Ty v profile, ale nastavujem ho ja v systéme. Preto to treba povedať mne. Trebárs cez túto tému alebo súkromnú správu. Very Happy Ešte nikto zatiaľ nevyužil možnosť mať tam svoj vlastný titulík podľa vlastného nápadu. Bolo by fajn, keby aspoň niekto bol výnimka. it is perfect


Zišla by sa celkovo reforma automatických titulov, lebo už niektorí ako filipka, Lapaj, Tuto majú skutočne vysoký počet príspevkov a vôbec ich nemôže motivovať žiadna vízia budúceho ďalšieho titulu, akejsi ďalšej méty. Rozmýšľam nad V.I.P. Bronz, V.I.P. Silver a V.I.P. Gold. Ten Gold by už mali len tí, ktorí majú viac ako 1000 príspevkov, prípadne viac. Ak máš, Ivanko, alebo ďalší, návrh na zmeny, som otvorený, veľmi rád ich privítam. Je to naše spoločné fórum, tak si ho modifikujme spoločne. cyclops

----------

Reputácia sa zvyšuje vždy, keď Ti niekto klikne na plusko vedľa Tvojho príspevku napravo. Za svoj príspevok nemôžeš hlasovať, ale za iných môžeš. Každé plusko, ktoré udelíš, zdvihne reputáciu autora daného príspevku o 1 bod. Najlepšiu reputáciu má Tuto, potom aj Lapaj a ďalší. Súvis s hodnotením či titulom tu otvorene nie je, ale možno niečo do budúcnosti vymyslím. Len teraz mám nabitý program.

----------

No a body. Body, to treba ešte len domyslieť, na čo nám budú. Fórum je na svete už viac ako 2 roky a nie je to donastavené. Ak máš nejaký tip, ako by sa dali zúročiť body, môžeš nás nápadom obohatiť. Zatiaľ tieto veci nechávam až na letné prázdniny, kým nebudem mať voľno. jumping

flower

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Aká odmena za body? Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty Re: Aká odmena za body?

Odoslať  Ivanko St 11 január 2012 - 12:53

[quote="Matej Skalík"][quote="Ivanko"][color=orange]Ahoj, chcel by som sa opýtať ako je to s reputáciou, bodmi, členom atď je to nejako odstupňované podľa niečoho?Ak áno ako?Majú spolu nejaký súvis?[/color][/quote]


Ahoj Ivanko it is perfect

Nuž, je to nejak odstupňované, ale mala by sa urobiť nejaká reforma toho. Je to nastavené takto:
Teraz si "Nový člen", lebo máš na konte pod 30 príspevkov. Čoskoro však dosiahneš titul "Domáci člen", lebo budeš mať nad 30 a menej ako 100. Tabuľka hovorí takto:

[list][*]Nový člen - menej príspevkov ako 30
Domáci člen - 30 až 100 príspevkov
Mierne pokročilý člen - 100 až 200 príspevkov
Bronzový pokročilý člen - 200 príspevkov a viac
Strieborný pokročilý člen - 300 príspevkov a viac
Zlatý pokročilý člen - 400 príspevkov a viac
V.I.P. - nad 500 príspevkov[/list]

Veľmi dôležité je však povedať, že ak Ti nevyhovuje takýto systém odstupňovania, môžeš urobiť dve veci:
[list][*] Môžeš navrhnúť reformu, ako by to mohlo byť inak, ja nejak teraz nemám dosť fantázie, ako to zmeniť, ale som otvorený každému návrhu na zmenu[/list]
[list][*] Môžeš mi sám navrhnúť, aký titul chceš mať... napríklad ja mám titul "Správca", a Ty môžeš mať akýkoľvek titul tiež... napr. ak sa Ti páči ekológia a environmentalistika, môžeš byť Zeleným členom. Alebo mi navrhni aj nejakú recesiu, niečo vtipné. Ako chceš, čo Ťa vystihuje. Tento titul je zmeniteľný, len akurát s tou poznámkou, že ho nenastavuješ Ty v profile, ale nastavujem ho ja v systéme. Preto to treba povedať mne. Trebárs cez túto tému alebo súkromnú správu. Very Happy Ešte nikto zatiaľ nevyužil možnosť mať tam svoj vlastný titulík podľa vlastného nápadu. Bolo by fajn, keby aspoň niekto bol výnimka. it is perfect [/list]

Zišla by sa celkovo reforma automatických titulov, lebo už niektorí ako filipka, Lapaj, Tuto majú skutočne vysoký počet príspevkov a vôbec ich nemôže motivovať žiadna vízia budúceho ďalšieho titulu, akejsi ďalšej méty. Rozmýšľam nad V.I.P. Bronz, V.I.P. Silver a V.I.P. Gold. Ten Gold by už mali len tí, ktorí majú viac ako 1000 príspevkov, prípadne viac. Ak máš, Ivanko, alebo ďalší, návrh na zmeny, som otvorený, veľmi rád ich privítam. Je to naše spoločné fórum, tak si ho modifikujme spoločne. cyclops

----------

Reputácia sa zvyšuje vždy, keď Ti niekto klikne na plusko vedľa Tvojho príspevku napravo. Za svoj príspevok nemôžeš hlasovať, ale za iných môžeš. Každé plusko, ktoré udelíš, zdvihne reputáciu autora daného príspevku o 1 bod. Najlepšiu reputáciu má Tuto, potom aj Lapaj a ďalší. Súvis s hodnotením či titulom tu otvorene nie je, ale možno niečo do budúcnosti vymyslím. Len teraz mám nabitý program.

----------

No a body. Body, to treba ešte len domyslieť, na čo nám budú. Fórum je na svete už viac ako 2 roky a nie je to donastavené. Ak máš nejaký tip, ako by sa dali zúročiť body, môžeš nás nápadom obohatiť. Zatiaľ tieto veci nechávam až na letné prázdniny, kým nebudem mať voľno. jumping

flower [/quote]Ahoj Matej

ďakujem ti za informácie, si zlatý chalan, teraz ma nič nenapadá, už titul mám, no snáď na niečo prídem kým dosiahnem ďalší titul, teda budem mať takmer 100 príspevkov,
Čo sa týka toho odstupňovania členstva, súhlasím s tebou že bude potrebné niečo nové vymyslieť, aby mali užívatelia motiváciu do ďalšieho písania, aj keď si myslím že oni ju už majú, lebo aj keď nás je tu málo, tak sme skvelá partia.Rozmýšľal som dlho a úpenlivo nad tým čo by mohlo byť ďalšou možnosťou po dosiahnutí méty 1000 príspevkov,napadali ma vojenské,policajné,diplomatické hodnosti, politika, ale bohužiaľ latka je momentálne nastavená príliš vysoko a zosúladiť to neviem, každopádne malo by to byť niečo, čo je
platné pre všetkých užívatelov a nie len pre jedného..napr funkciu premiér teda predseda vlády alebo prezident ak sa zameriame na politiku môže vykonávať len jedna osoba v danom štáte, takže by to nešlo.
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty Re: Aká odmena za body?

Odoslať  Ivanko St 11 január 2012 - 14:11

Matej

Mal by som predsalen nejaký návrh alebo nápad, ohľadne tých bodov, reputácie a členstva.
Mohol by si ich zaradiť do zoznamu užívateľov do toho triedenia..vieš čo je tam to: www
Ale neviem či sa to dá. príspevky atď
No a čo s tými bodmi, načo ich inak použiť?
Rozmýšľal si už nad nejakými možnosťami?
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Aká odmena za body? Empty Re: Aká odmena za body?

Odoslať  Ivanko St 11 január 2012 - 14:23

V prípade, že by sa tá odmena za body dala zrealizovať, tak zaradenie bodov do zatriedenia v zozname užívateľov by stratilo svoj význam.
Ale samotná odmena resp odmeny užívateľov by sa mohla/i objaviť v tom zatriedení.
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore