Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Štatistiky a Súťaž

Goto down

Vítate možnosť malého Chatboxu pod fórom?

Štatistiky a Súťaž Vote_lcap80%Štatistiky a Súťaž Vote_rcap 80% 
[ 4 ]
Štatistiky a Súťaž Vote_lcap0%Štatistiky a Súťaž Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Štatistiky a Súťaž Vote_lcap20%Štatistiky a Súťaž Vote_rcap 20% 
[ 1 ]
 
Celkom hlasov : 5
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Štatistiky a Súťaž Empty Štatistiky a Súťaž

Odoslať  Matej So 7 júl 2012 - 14:46

Drahí členovia a priatelia fóra! it is perfect

Dovoľte na úvod pár štatistík:

Najaktívnejšie témy:
1.) Ako sa dnes máš? 2 (presne 1000 príspevkov)
2.) Ako sa dnes máš? (999 príspevkov)
3.) Ako sa dnes máš? 3 (852 príspevkov)
4.) ako sa dnes mám (731 príspevkov)
5.) Spánok - spíte dobre? (144 príspevkov)

Najaktívnejšie témy majú priemerne vyše 10 tisíc prezretí.

Najaktívnejší členovia fóra na základe počtu tém, ktoré založili:
1.) Lapaj (založil 37 tém)
2.) Tuto (založil 30 tém)
3.) Matej Skalík (založil 28 tém)
4.) frances farmer (založil 13 tém)
5.) Ivan (založil 12 tém)
Nasledujú tomas (7), filipka (3), denisa (3), popoluska (3), juraj79 (2).

Najaktívnejší autori za posledný týždeň (teda od nedele 1. júla dodnes soboty 7. júla):
1.) Tuto (2 príspevky)
2.) liam (1 príspevok)
3.) jaga (1 príspevok)
4.) venusa (1 príspevok)
Toto isté poradie i čísla sedia aj v štatistike najaktívnejších autorov za mesiac júl. No júl je ešte v plienkach, tak táto štatistika nie je zrovna veľavravná.

Najaktívnejší autori vôbec:
1.) Lapaj (882 príspevkov)
2.) Tuto (713 príspevkov)
3.) filipka (657 príspevkov)
4.) Matej Skalík (572 príspevkov)
5.) popoluska (455 príspevkov)
Nasledujú slnecnica (410), Laura (377), frances farmer (223), Ivan (211), Robo (184).

Priemerne pribudnú za jeden mesiac 2 nové témy, no napríklad v marci 2012 alebo v novembri 2011 nepribudla ani jedna. zato v auguste 2011 pribudlo až 5 tém. Priemerne pribudne každý mesiac okolo 40 nových príspevkov. Priemerne pribudne za jeden mesiac 1,9 nových členov fóra. Avšak väčšinou prispieva len skalné jadro.

Celkovo bolo zaslaných 6044 príspevkov od vzniku fóra, je založených a funguje 179 tém, v ktorých sa angažuje 75 členov fóra, pričom väčšia časť fóra zostáva otvorená čo do možnosti slobodného zakladania tém a zasielania príspevkov aj pre anonymných neregistrovaných hostí. Fórum zostáva otvorené a registrácia naďalej prebieha automaticky bez potvrdzovania administrátorom. Najviac ľudí bolo naraz online v nedeľu 15. augusta 2010, presne 14 užívateľov.

-------

Ďalej by som Vás rád informoval o možnosti využitia chatboxu. Dole pod fórom je také malé neohraničené tmavé okienko, ktoré vidia len zaregistrovaní a prihlásení autori. Tam, keď stlačíte ešte dodatočne na políčko "prihlásiť", tak Vás to automaticky naloguje do chatu. Ide o jednoduchý chat, smajlíky sú tam presne tie, ktoré používame aj na fóre. Je možné editovať svoj text. Chatbox je len tak na skúšku, že či sa to ujme. Moderátorom chatboxu som ja a Tuto. Kto by chcel tam naživo virtuálne s nejakým členom si poklábosiť, tak nech sa páči. Uvidíme, či sa to na takomto type fóra ujme alebo je to vopred odsúdené na zapadnutie prachom. Občas tam budem online aj ja, ale nie často, lebo chatom som v minulosti zabíjal celé hodiny a dni, a teda nemám z neho už dobrý pocit. Ale ako možnosť je to zaujímavá ponuka takýto skromný malý Chatbox... choďte sa tam pozrieť a možno Vás to zaujme. winking

------

VYHLÁSENIE SÚŤAŽE

Ďalej by som Vás rád informoval o súťaži. Odteraz každú sobotu bude vyhodnotené poradie ľudí, ktorí prispeli na fórum najvyšším počtom príspevkov v priebehu uplynulého týždňa. Deadline je vždy každá sobota. Ocenení budú prví traja, pričom ocenenie prepadá, ak sa umiestni na stupnici víťazov, či už na prvom, druhom alebo treťom mieste, niekto, kto sa tam dostal iba vďaka jednému príspevku. Čiže najnižšiu týždennú cenu vyhráva člen fóra, ktorý sa umiestni aspoň na treťom mieste v poradí počtu poslaných príspevkov za uplynulý týždeň, a to na základe aspoň dvoch zaslaných príspevkov. Za zaslané príspevky sa nepočítajú súkromné správy, a takisto ja admin nie som do súťaže zapojený, teda nemôžem získať žiadnu cenu, ani sa na stupnici umiestniť. To je myslím fér. Meditation

Za uplynulý týždeň od 1. júla do dnešnej soboty 7. júla 2012 zvíťazil na prvom mieste Tuto s 2 príspevkami. Na ďalších miestach sa umiestnili liam, jaga, venusa, avšak tieto len s 1 príspevkom, čo podľa pravidiel na ocenenie nestačí. Preto týždennú cenu z prvého miesta vyhráva Tuto. Juchú. Gratulujem Ti, Tuto. Applause Získavaš 30 forumáckych bodov k Tvojmu bodovému stavu a slávu vo forumáckej histórii večnej blahej pamäti. Yes Pamätaj, že ak vyhráš ešte 4krát, teda aby si uzavrel sériu piatich týždenných výhier (nemusia byť po sebe), tak získaš hviezdičku slávy k Tvojmu rankingovému hodnoteniu, čiže by si vyzeral ako V.I.P. Bronze – 1*. A takisto získavaš nárok na reputačný bod, ktorý získaš tým, že Ti automaticky kladne ohodnotím Tvoj najbližší príspevok (ak nebude vyslovene nežiaduci, čo nepredpokladám – je to preto, lebo mi administrácia neumožňuje editovať Tvoj stav reputácie priamo, čomu som sa veľmi čudoval). jumping

Budem spisovať anály, kde budú zápisky víťazov, ako aj tých, ktorí sa umiestnia na druhom či treťom mieste. A pravidelne budem prinášať štatistiky, aby sme prinášali uznanie tým, ktorí sa najviac pričiňujú o chod tohto fóra. A práve víťazi a ďalší na stupnici, ako i všetci, ktorí prispievate, sa o tom vedome či nevedome staráte a ste preto oceneniahodní a hodní tiež verejnej pochvaly. A keď ešte zvážim, že Vaše príspevky sú často kvalitné a obsahujú rady a povzbudenia, tak mám chuť vymyslieť odmeny aj na takéto plusy, hoci viem, že práve reputačné body slúžia na odmenu týchto pozitívnych príspevkov našich autorov. jocolor

Takisto členov fóra, ktorí budú aktívni v zakladaní nových tém, budem občasne nepravidelne odmeňovať výsadami v podobe rozličných rankingových hodnotení pod ich nick. Napr. Zručný prispievateľ alebo Šikovný diskutér alebo Spisovateľ – Majster. A tak. A možno z tohto občasného odmeňovania bude aj niečo pravidelné, ak bude koho odmeňovať. lol

-------

Tak teším sa, že som Vás mohol informovať o novinkách. A taktiež sa teším na Vaše reakcie, prípadne komentáre a nápady. Ahoj. heart

Váš Matej community together

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Štatistiky a Súťaž Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Štatistiky a Súťaž Empty Re: Štatistiky a Súťaž

Odoslať  Ivanko Ut 31 júl 2012 - 19:43

Ahoj Matej, kvitujem a podporujem túto súťaž, pretože verím, že môže prispieť ešte k väčšej aktivite tu prítomných ľudí na tomto diskusnom fore.
Ivanko
Ivanko
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 64
Reputácia Reputácia : 7
Dátum registrácie : 17.12.2010
Bydlisko Bydlisko : Bratislava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Štatistiky a Súťaž Empty Re: Štatistiky a Súťaž

Odoslať  Matej Št 2 august 2012 - 9:14

Vďaka, Ivanko. Smile Avšak na doporučenie Tuta, moderátora fóra, a taktiež aj iných, ako napr. Reginy, som tú súťaž musel pozastaviť. Je to škoda, ale Tutove argumenty nie sú zrovna zlé, preto takto. Ale ako Tvoju podporu projektu som Ti vďačný. Vidím, že sú medzi nami aj takí, ktorým sa tá myšlienka páčila - Tebe a azda aj venusi. it is perfect

jumping2

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Štatistiky a Súťaž Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore