Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Nový článok v prezentácii

Goto down

Páči sa Vám nový článok v prezentácii o F25?

Nový článok v prezentácii Vote_lcap100%Nový článok v prezentácii Vote_rcap 100% 
[ 1 ]
Nový článok v prezentácii Vote_lcap0%Nový článok v prezentácii Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Nový článok v prezentácii Vote_lcap0%Nový článok v prezentácii Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Celkom hlasov : 1
Back
 
 
  • Zaslať odpoveď

Nový článok v prezentácii Empty Nový článok v prezentácii

Odoslať  Matej Ne 1 apríl 2012 - 16:14

Dnes som zverejnil nový článok vo webovej prezentácii. Volá sa: Ako v sebe rozpoznať psychózu? Shocked

Nemožno povedať, že by som z niečoho konkrétneho čerpal, skôr som si zostavil myšlienky sám s tým, že som sa inšpiroval na jednej stránke, ktorú uvádzam dole pod článkom.

Článok nie je dokonalý, obzvlášť v oblasti bludov a halucinácií som mohol byť konkrétnejší. Uvidíme, aké známky článku udelia čitatelia. Všetkých Vás srdečne k článku pozývam. Pod článkom je aj možnosť diskusie, hoci samozrejme možno založiť o danom článku tému aj tu na našom fóre. Wink

Teraz v apríli a máji sa budem zaoberať najmä bakalárkou a učením sa na skúšky, písomky a štátnice. Musím už dokončiť toto nekonečné bakalárske štúdium. Tak nové články asi neprídu. Ale cez prázdniny očakávam nové nápady a nové úsilie o čulý ruch a život na prezentácii. winking

Všetko dobré praje
Matej

rendeer

_________________
Keď sa zveruješ, radosť násobíš a bolesť delíš.

Nový článok v prezentácii Health10 https://schizo.sk
Matej
Matej
Okoloidúci
Okoloidúci

Počet príspevkov : 5043
Reputácia Reputácia : 938
Dátum registrácie : 18.09.2009
Vek : 38
Bydlisko Bydlisko : západné Slovensko

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F21, F60.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Parnido (3 mg), Sertralin Actavis (50 mg), Orfiril Long (900 mg)

https://schizo.sk
hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore