Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Držaný obraz, symbol a čakra

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Držaný obraz, symbol a čakra Empty Držaný obraz, symbol a čakra

Odoslať  dusan_fajnor.personal Po 31 júl 2023 - 21:41

Držaný obraz, symbol a čakra

V poslednej dobe, keď sa hlasy a slová utíšili, som zredukoval svoje nálepky a škatuľky, teda svoje hodnotenie na nich.
Kedysi som sa im naplno venoval a klasifikovali ich vo veľkom.
😪😪😪

Dnes, nechť som na ulici, v záhrade, v blízkosti TV a rádia, alebo interiéru a exteriéru plných ľudí, donútene ich nálepkujem (reagujem, prejavujem sa, chovám sa, alebo ticho ignorujem), iba tromi výrazmi:
😃😃😃

Ak sa mi niečo cudzie na hlas a slovo zjavuje, obranou tu je výraz "držaný nezmyselný obraz". Ak sa mi niečo vo mne parafrázuje, či reflektuje, obranou tu je výraz "držaný nezmyselný symbol". A ak moje telo a hlava prežíva emočne telo bolesti, teda reaguje na cudziu myšlienku.., obranou tu je výraz "držaná mezmyselná čakra". Za pomoci tíchto výrazou som schopný sa ubrániť cudzím obrazom, symbolom a čakram.
🤠🤠🤠

Obrazom sú tu subjektívne cudzie myšlienky a sny, predstavy a fantázie, vizualizácie a manifestácie i javy,. ktoré mi škodia. Symbolom sú tu subjektívne hlasy a slová , ktoré kdekoho parafrázujú a reflektujú a sú mi tak na škodu. A čakrou tu je nič iné, ako blok, napätia, sila, odpor, prekážka na tele a hlave,. ktorú som na moment nútení prežívať.
😠😠😠

Ak som sám o samote a v diaľke, či na blízku je počuť prihovoriaci sa hlas a slovo, sa začnem ukotvovať v prítomnom oKamihu. To znamená, že si neustále meliem svoju básničku: napr. Keď sa sprchujem, tak sa sprchujem, viem, že sa sprchujem. Keď sa utieram, tak sa utieram, viem, že sa utieram. Keď sa mi nechce, pomáha: keď umývam riad, tak umývam riad, viem, že umývam riad. Alebo, keď idem do obchodu, tak idem do obchodu, viem, že idem do obchodu. V práci pomáha napr. keď robím, tak robím, viem, že robím a pod...
😃😃😃

Keď sa pristihnem že snívam, fantazírujem, hrám rolu, alebo dramatizujem, tak si to jednoducho uvedomím, zparafrázujem to a ukotvim sa potom v prítomnom oKamihu.
😀😀😀

Túto skreslenú a iluzórnu, nereálnu a neskutočnú realitu, udávam na bremeno mojej diagnóze, chorej duše, za ktorú som zodpovedný a uvedomujem si, že nieje na škodu len mne ale aj tým frflošom. Vždy keď si uvedomím túto paseku, je mi tích frflošou a mňa ľúto, že to musia prežívať. Zo subjektívneho pohľadu naberám falošný dojem, domnienku, že sa to tích ľudí muselo nejako dotknúť. Rád by som im vyhovel a to tým, že by som im bezchybne načúval, ale nedá sa. Diagnóza a papier nepustia. Som tak polohluchý a počujem iba tieto nezmysly. Kedysi som ležal v posteli a načúval okoliu deň a noc a všetci boli spokojní. Čo bolo, bolo, už žiaľ nebude!?
🧐🧐🧐

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/07/31/drzany-obraz-symbol-a-cakra/

_________________
Od leta 2018 sa
finančne vzdelávam,
vediem osobný rast a sebarozvoj
a študujem IT - programovanie
dusan_fajnor.personal
dusan_fajnor.personal
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 168
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

rasto likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics
» Blog

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore