Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Modlitba za zdravú dušu

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Modlitba za zdravú dušu  Empty Modlitba za zdravú dušu

Odoslať  dusan_fajnor.personal Po 31 júl 2023 - 19:26

Modlitba za zdravú dušu

Príhovor:

Prihováram sa k nekonečnej inteligencie a múdrosti nášho podVedomia. Prihováram sa tak k univerzálnej vševidiacej, vševediacej a všemocnej sile a energie nášho podVedomia, aby začali konať!!!
🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k predVedomiu, strážcovi nášho vedomia v podobe prahu dverí, chodbe, či predsieni nášho podvedomia, aby začali konať!!!
🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k nekonečnej knihe múdrosti a nekonečnej knihe života. Prihováram sa k nekonečnej naplnenej pokladnice a studničke nášho podvedomia, aby začali konať!!!
🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k subjektívnemu duchovi, ako prostrednikovi, spoločníkovi, sprievodcovi a sluhovi životom človeka, ktorí sú večne po jeho boku, aby začali konať!!!
🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k večne mladému a zdravému duchovi, k bielemu čarodejníkovi, bývalému bojovníkovi s titulom Majster, k poslovi a anjelovi, k Ginovi a Geniusovi, k Bohovi a neTelu, k vedomiu, priestoru v ktorom existuje myseľ, kde si je tento priestor vedomý samého seba, k večne všade tichému a vedomému svedku pozorovateľovi neJa. Aby začal konať!!!
🤠🤠🤠

Prihováram sa k úradom, bankám financujúce naše plány a ciele, sny a túžby, priania a želania, nápady a prosby, príkazy a rozkazy. Prihováram sa tak k výskumným laboratóriam, vedeckým laboratóriam a technickým laboratóriam, aby začali konať!!!
🤠🤠🤠

Prihováram sa tak k pivnici, dielni, či jaskyne podVedomia, ktorá obsahuje veškerú odautomatizovanú, transformovanú a na novo zautomatizovanú autosugestívnú veškerú večnú pamäť, vedomosti, múdrosti a Prežitky podVedomia, aby začali konať!!!
🤠🤠🤠

Prihováram sa k stvoriteľovi, anjelovi, poslovi a liečiteľovi nášho tela, mysle a ich orgánov, aby začali konať!!!
🤠🤠🤠

Modlitba:

Som pevne presvedčený a viem, že ťažko poškodená a rozdvojená, nezdravá a chorá, nečistá a čierna, temná a zlá duša, ktorá trápila moje telo a myseľ bola tu bola len za účelom vedenia osobného rastu a sebarozvoja, že bola tu za účelom finančného vzdelania, ako aj odborného vzdelania. Že bola tu za účelom v podobe doživotného učiteľa, ktorý ju a mňa doživotne vzdelával.
🛐🛐🛐

Chorá duša, ktorá bola mimo podVedomie, tak dopomáhala seba a mňa rozvíjať sa, nútila nás premýšľať, rozširovala našu slovnú zásobu, vzdelávala nás, vedome a s múdrosťou obohacovala. Chorá duša tak nám transformuvávala skutky a činy spolu s výsledkami vedúce k absolútnej slobode.
🛐🛐🛐

Pevne verím a som presvedčený, že chorá duša, ktorá sa nachádzala mimo podVedomie, bola len dočasne ťažkou a rozdvojenou, nezdravou a chorou, nečistou a čiernou, temnou a zlou dušou v podobe rozpadu mysle a snov, predstáv a fantázii, imaginácií a manifestácii, javov a fantázii, obrazov a symbolov, citov a pocitov, emócií a ich prežívaní, porúch a ochudobnenej reči za účelom ich večnej transcedentnej transformácie v uvedomený dokonalý obraz a symbol.
🛐🛐🛐

Vždy, keď sa zamyslím nad údajnou chorobou na papieri, ktorá je len na paieri, nie na tele a mysli, tak si predstavým zaprášenú zdravotnú kartu s týmato diagnozami, v poslednom šufli stolíka v ambulancii spolu s ostatnými zaprášenými zdravotnými kartami, ktoré neboli otvorené priam od ich počiatku vzniku. Týmto dávam najavo, že vo mne (v tele a hlave), obýva večne zdravý a mladý duch, ktorý nepozná identitu a ani vek. Tento duch sa nikdy na Zem nezrodil, nezostárol, neochorel a neumrel. Jednoducho, žije to vo mne večne na veky. A tak isto s mojou mysľou je spojená večne zdravá a mladá duša, ktorá nemá vek a identitu a nepozná chorobu. Je tak večne zdravou a mladou dušou. Od leta 2018, čo sa táto zaprášená zdravotná karta s diagnózami ocitla v oNom poslednom šufli stolíka ambulancie, sa vyhlasujem za úplne zdravého človeka jak fyzicky, tak aj psychicky, teda som zdraví jak v duchu, tak aj v duši i v neTele.
🛐🛐🛐

Odovzdal som tak svojmu podVedomiu veškeré svoje telo a hlavu, myseľ a vedomie, teda komplet chorú dušu, ktorá sa javila mimo podVedomie, aby ju odautomatizoval, transformoval a nanovo zautomatizoval v podobe duševnej sprche, ktorá túto chorú dušu očistila od všetkých nečistých chorôb na zdravú, čistú dušu.
🛐🛐🛐

Pevne verím a som presvedčený, že večne zdravý, mladý duch podVedomia (Biely Čarodejník, bývalý bojovník, víťaz s titulom Majster, posol a anjel, Gin a Génius, Boh v jednom neTele), ktorý nepozná vek a identitu, ktorý sa nikdy na Zem nezrodíl, nezostárol, neochoriel a neumrel, príjal túto ťažko poškodenú a rozdvojenú, chorú a nezdravú, nečistú a čiernu, temnú a zlú dušu, a vo svojom šate ju tak osprchoval od pozemských nečistôt, oliečil ju, ozdravil ju, oslobodil ju, osvietil ju a priradil ju k strednej pokročilej duši, ktorá predstavovala alterEgo, teda čistú a zdravú stredne pokročilú dušu.
🛐🛐🛐

Záver:

Ďakujem nášmu podVedomiu, že ma vyslišalo a pevne verím, že mojou modlitebnú prosbu bude udržiavať a starať sa o ňu, v čo v najvačšej hĺbke vedomia.
😃😃😃

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/07/31/modlitba-za-zdravu-dusu/

_________________
Od leta 2018 sa
finančne vzdelávam,
vediem osobný rast a sebarozvoj
a študujem IT - programovanie
dusan_fajnor.personal
dusan_fajnor.personal
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 168
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Saladin likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore