Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Syntéza a indukcia najvyššieho neJa

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Syntéza a indukcia najvyššieho neJa Empty Syntéza a indukcia najvyššieho neJa

Odoslať  dusan_fajnor.personal Pi 21 júl 2023 - 11:54

Syntéza a indukcia najvyššieho neJa

Dosť často dostávam otázky, kto je ten čo práve rozmýšľa?, alebo kto je ten, čo práve rozpráva?, a pod. Dosť často som sa tak ukotvoval duševnom jemnohmotnom, krehkom, energetickom tele, centre, čo bolo nesprávne. Správne je seba chápať ako splynutie všetkých jemnohmotných krehkých energetických tiel, centier v jedno neTelo, v jedno centrum. Tak si to podme rozanalyzovať a zosyntezovať.

Skratky:

SJhKEnT - splynuté všetky jemnohmotné krehké, energetické telá, centrá v jedno neTelo, v jedno centrum
Nirvána - splynutý nirvanický princíp JhKET
Pravá podstata, prirodzenosť neJa - nekonečné Bytie, absolútné Bytie
nePrejavené Bytostné neJa - kozmická nadVedomá myseľ, kolektívná nadVedomá myseľ

JhKET - jemnohmotné, krehké energetické telo

Duchovno smerom nahor - bezpohlavný duchovný princíp JhKET, ženský vesmírný princíp JhKET
Pravá podstata, prirodzenosť neJa2 - neBytie, Bytie
nePrejavené Bytostné neJa2 - vedomá tvorivá myseľ, predvedomá myseľ

Duševno smerom nadol - ženský duševný princíp JhKET, mužský astrálný princíp JhKET, ženský éterický princíp JhKET
Falošná podstata, prirodzenosť ja - alterEgo, superEgo, eGo, ID
Prejavené bytostné ja - podVedomá myseľ, individuálne nevVedomá myseľ, kolektívne neVedomá myseľ, kozmická neVedomá myseľ

Syntéza a indukcia / Zmysly a vnemy

Kto je ten, čo:

Ne/rozmýšľa, ne/premýšľa, ne/uvažuje, ne/zvažuje, ne/rozjíma? Ne/myslí, ne/uvedomuje? Ne/sníva, ne/fantazíruje, nie/hrá rolu, ne/dramatizuje, ne/predstavuje, ne/manifestuje, ne/vizualizuje Ne/spomína, ne/plánuje, ne/predvída? Ne/medituje, ne/kontempluje, ne/modlí sa? Ne/počúva, ne/načúva, ne/naslúcha? Ne/pozoruje, ne/pozerá, ne/vidí? Ne/vonia? Ne/ochutnáva, ne/hovorí, ne/reční, ne/rozpráva, ne/diskutuje, nie/je ticho, nie/je po tichu? Ne/cíti, ne/pociťuje, ne/prežíva? - SJhKEnT, Nirvána, Pravá podstata, prirodzenosť neJa, nePrejavené Bytostné neJa

Syntéza a indukcia / Postoje a pozície

Kto je ten, čo:

Ne/sedí? Ne/leží? Ne/stojí? Ne/hýbe sa? Ne/chodí, ne/kráča, ne/ide? Ne/beží, ne/uteká? Ne/jazdí? Ne/pláva? Ne/lieta? Ne/vykonáva nejakú potrebu, činnosť, skutok? Ne/prejavuje sa? Ne/reaguje? Ne/ignoruje? - SJhKEnT, Nirvána, Pravá podstata, prirodzenosť neJa, nePrejavené Bytostné neJa

Analýza a dedukcia / Zmysly a vnemy / vedomá neMyseľ

Kto je ten, čo:

Nerozmýšľa, nepremýšľa, neuvažuje, nezvažuje, nerozjíma? Nemyslí, uvedomuje? Nesníva, nefantazíruje, nehrá rolu, nedramatizuje, nepredstavuje, nemanifestuje, nevizualizuje? Nespomína, neplánuje, nepredvída? Medituje, ne/kontempluje, ne/modlí sa? Počúva, načúva, naslúcha? Pozoruje, pozerá, vidí? Vonia? Ochutnáva, nehovorí, nereční, nerozpráva, nediskutuje, je ticho, je po tichu? Necíti, nepociťuje, neprežíva? - JhKET, Duchovno, Pravá podstata, prirodzenosť neJa2, nePrejavené Bytostné neJa

Analýza a dedukcia / Postoje a pozície / vedomá neMyseľ

Kto je ten, čo:

Nesedí? Neleží? Nestojí? Nehýbe sa? Nechodí, nekráča, neide? Nebeží, neuteká? Nejazdí? Nepláva? Nelieta? Nevykonáva nejakú potrebu, činnosť, skutok? Neprejavuje sa? Nereaguje? Ignoruje? - JhKET, Duchovno, Pravá podstata, prirodzenosť neJa2, nePrejavené Bytostné neJa2

Analýza a dedukcia / Zmysly a vnemy / neVedomá myseľ

Kto je ten, čo:

Rozmýšľa, premýšľa, uvažuje, zvažuje, rozjíma? Myslí, neuvedomuje? Sníva, fantazíruje, predstavuje, hrá rolu, dramatizuje, manifestuje, vizualizuje? Spomína, plánuje, predvída? Nemedituje, kontempluje, modlí sa? Nepočúva, nenačúva, nenaslúcha? Nepozoruje, nepozerá, nevidí? Nevonia? Neochutnáva, hovorí, reční, rozpráva, diskutuje, nie je ticho, nie je po tichu? Cíti, pociťuje, prežíva? - JhKET, Duševno, Falošná podstata, prirodzenosť ja, Prejavené bytostné ja

Analýza a dedukcia / Postoje a pozície / neVedomá myseľ

Kto je ten, čo:

Sedí? Leží? Stojí? Hýbe sa? Chodí, kráča, ide? Beží, uteká? Jazdí? Pláva? Lieta? Vykonáva nejakú potrebu, činnosť, skutok? Prejavuje sa? Reaguje? Neignoruje? - JhKET, Duševno, Falošná podstata, prirodzenosť ja, Prejavené bytostné ja

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/07/21/synteza-a-indukcia-najvyssieho-neja/

_________________
Od leta 2018 sa
finančne vzdelávam,
vediem osobný rast a sebarozvoj
a študujem IT - programovanie
dusan_fajnor.personal
dusan_fajnor.personal
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 168
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore