Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Dutá hlava a velikášský blud

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Dutá hlava a velikášský blud  Empty Dutá hlava a velikášský blud

Odoslať  dusan_fajnor.personal Ne 16 júl 2023 - 7:06

Dutá hlava a velikášský blud

Napadla ma myšlienka, že musím dať vedieť. Totiž jeden forumák sa neustále sťažuje na svoju chorobu už niekoľko rokov, že má poruchy spánku a že zase nocoval. Spomínam na svoje temné časy, keď som mal podobný problém, ale na rozdiel toho, že ja som na druhý, či ďalšie dni, utekal do Pezinku.
😪😪😪

Za všetku tú insomniu a psychózy mohla moja dutá hlava, teda moje eGoistické duševno a prázdne nevedomé duchovno. Mojím posilňovačom, teda komplet duchovnom, ktoré mi mali v temných časoch pomôcť, boli výrazy typu: macher, velmacher, majster, veľmajster, čarovný bojovný duch, Boh, BigBoss, Veľký šéf, vojak a bojovník...
🤣🤣🤣

Táto čarovná formulka mi pomáhala len na pár dní sa ukotviť v pritomnom oKamihu, kde jej neustále koncentráciou sa na ňu, som neustále myšlienkovo padal. Vždy, keď som dosiahol bodu superEga, teda velikášského bludu, okolie a duchovno, tento fakt akoby neprijímali a porážali ma tak. Bojoval som tak dlhé hodiny, dni, týždne o svoj myšlienkový názorový systém, nuž vždy som padol a ocital som sa tak prevažne v Pezinku.
😁😁😁

Pamätám sa na tie psychózy, ako ma ovládali a riadili. Nemal som vtedy v sebe ani kúsok duchovna, nehovoriac o eGoistickom duševnu. Prevládali hlasy a slová, pri ktorých sa mi pri nich zapínali predstavy a emócie. Nedokázal som zaspať, robil som si starosti, neustále som sa prehadzoval v posteli z jednej strany na druhú.
😠😠😠

Sú to roky dlhého porážania môjho eGa a nevedomého Bytia. Hneď potom, ako som pred pár rokmi otvoril dvere do duchovna, sa mi insomniu a psychózy podarilo poraziť. A pritom stačilo iba pochopiť, kto vlastne som. Čo, alebo kto je mojou pravou podstatou neJa a pravou prirodzenosťou neJa.
🥴🥴🥴

Chcem len tomu forumakovi odkázať, že určite svoje dvere do duchovna nájde, na ktoré insomnia a choroba nedočiahne a nesiaha.
🤠🤠🤠

https://dusanfajnor.blog.pravda.sk/2023/07/16/duta-hlava-a-velikassky-blud/

_________________
Od leta 2018 sa
finančne vzdelávam,
vediem osobný rast a sebarozvoj
a študujem IT - programovanie
dusan_fajnor.personal
dusan_fajnor.personal
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 168
Reputácia Reputácia : 16
Dátum registrácie : 21.05.2023
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - Paranoidná schizofrénia; F51.8 - Insomnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Návrat hore


 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore