Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Vysoký pulz

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vysoký pulz  - Stránka 2 Empty Re: Vysoký pulz

Odoslať  Anonym woman St 8 jún 2022 - 9:48

Takže mi dorazil bežecký pás domov a musím teda oznámiť skutočnosť, že po chvíli testovania, mi dlaňové senzory ukazovali srdcový tep cca 85, kdež to na hodinkách cez 110. Musím to ešte chvíľu testovať, ale teda vyzerá to zatiaľ tak, že mám na prd hodinky, ktoré by mali byť zo strednej cenovej kategórie Very Happy Tak sa ospravedlňujem predbežne za poškodenie mena lieku Alventa. Dám vedieť ešte a aj neskôr výsledky z vyšetrenia Smile

Aby som zatiaľ neodradila ani všetkých kupcov smart hodiniek, tak ďalšia skutočnosť je, že funkcia platenia u mňa funguje dokonale aj prijímanie správ a emailov a volaní z mobilu a teda ich asi nezahodím do koša Smile
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 119
Reputácia Reputácia : 51
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vysoký pulz  - Stránka 2 Empty Re: Vysoký pulz

Odoslať  kiralyos St 8 jún 2022 - 15:07

Very Happy Very Happy dobre si to napísala.....btw dnes som bol na tom kardie a kardiológ mi povedal, že ak je telo v strese tak ten tep v hodnote 90-100 je normálny, že žiadna panika. Horšie by to bolo pravidelne mať tep v pokoji nad 110 vtedy vraj treba zbystriť. Robili mi aj sono srdca, tak mám ísť o tri týždne na kontrolu, že tam niečo je ale asi to bude mála nezávadná tekutina podľa doktorky.
kiralyos
kiralyos
Domáci člen
Domáci člen

Počet príspevkov : 42
Reputácia Reputácia : 10
Dátum registrácie : 20.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Anonym woman and Lucas like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vysoký pulz  - Stránka 2 Empty Re: Vysoký pulz

Odoslať  Anonym woman St 8 jún 2022 - 15:29

Ďakujem, snažila som sa Very Happy aha, ono určite sú nejaké zdravotnícke lacnejšie zariadenia a presnejšie, len dáko už po nich nejdem pátrať, ale už by som sa radila s odborníkom. Ja len že bežný človek by možno aj cítil bez smart hodiniek, že mu nejak búši srdce alebo sa necíti dobre, ako ja pri vysokej fyzickej záťaži (čo u mňa už predstavuje veľmi rýchla dlhodobejšia chôdza).
Tak dík za info a ja hlavne verím a prajem, že to nebude nič vážne, čo si spomenul.
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 119
Reputácia Reputácia : 51
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Vysoký pulz  - Stránka 2 Empty Re: Vysoký pulz

Odoslať  Anonym woman St 15 jún 2022 - 20:43

Tak mám kardio za sebou a vyšší pulz to je cca 80 keď ležím a cca 100 keď sa postavím (aspoň podľa nepresných hodiniek) je ok a nemám sa báť rozpumpovať srdce trebárs rýchlou chôdzou, ktorá mi len prospeje Smile

P.S. predispozície sú kľúčové a taktiež upravenie životného štýlu a najlepšie je teda podľa možností prestať fajčiť
Anonym woman
Anonym woman
Mierne pokročilý člen
Mierne pokročilý člen

Počet príspevkov : 119
Reputácia Reputácia : 51
Dátum registrácie : 02.10.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Abditus likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore