Schizofórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dole

Prečo ste single?

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  dzuli08 Po 11 júl 2022 - 17:21

Pekne si to napísal. Ja som na tom podobne. Keď som bola teenagerka, skoro vždy som sa začala červenať keď sa na mňa čo i len pozreli nejakí chalani. Vôbec neviem ako niekoho zbaliť, ani ako flirtovať. Na to, že som Blíženec, v realite vôbec nie som nejaká veľmi komunikatívna. Mala som len jeden taký vážnejší vzťah (taliansky a toxický) tak som rada že je to za mnou už. Inak len nejaké kratšie romániky, ale také veci ma nenapĺňajú. Tiež už som asi rezignovala, nehľadám cielene nikoho, ale kútiku duše samozrejme túžim po niekom, kto by ma dokázal z časti pochopiť, bol by moja bútľavá vŕba aj spriaznená duša. Neviem ale, či taký niekto vôbec existuje. Fyzická príťažlivosť je jedna vec ale skĺbiť to aj s duchovnom to je už vyšší level. Asi tak.

_________________
Forget about the past, live for the present and think about the future. flower No one is in charge of your happiness, except you. it is perfect
dzuli08
dzuli08
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 544
Reputácia Reputácia : 446
Dátum registrácie : 25.04.2016
Vek : 36

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

vrana, Abditus and Saladin like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  Sweetheart Po 11 júl 2022 - 19:13

Ja som single lebo mam moc single zivot 😀 neviem sa vcitit do normalneho zivota. Zijem pre chvilu. Idem len pre zazitky. Proste mam bohemsky zivot. Nic neriesim. A nikto ma nechce. Lebo mam heslo: Volako bolo, volako bude 😂 nehejtujte ma. Neviem inak zit. Zijem len okamzikom
avatar
Sweetheart
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 555
Reputácia Reputácia : 35
Dátum registrácie : 12.08.2021

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: 23.1
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: aripiprazol, olanzapin, lamotrigin, buspiron

Juraj and Abditus like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  Saladin Po 11 júl 2022 - 21:33

Fú, ťažká otázka. Moje motto je, že všetko je ako má byť a čo sa stalo, sa malo stať..
Tiež som bol ťažký introvert, aj keď podľa typológie som extrovert - lenže veľa času som sedel za knihami a pred monitorom, takže svoju extroverziu som musel potlačiť. Okrem toho nemám v láske tzv. smalltalks (rozhovor o "ničom"), čo je veľmi obľúbená činnosť neurotypickej väčšiny. V neskoršej puberte som začal s rebéliou (alkohol, cigarety, puby, kamaráti), tak som sa začal správať extrovertnejšie - ale aj tak som bol paradoxne skôr plachý a hanblivý. Vyplývalo to z veľmi nepriaznivej rodinnej konštelácie, z ktorej pramenilo poznanie "ak nebudem vyčnievať, nebudú si ma všímať a nebudem terčom útokov" - to som generalizoval z rodiny do môjho okolia. Cez výšku som sa emancipoval a pôsobil som sebavedome. 4.-tý vzťah bola moja krvná skupina a myslel som si, že je tá "pravá". Boli sme spolu skoro 6 rokov a plánoval som s ňou budúcnosť - žiaľ uprednostnila kariéru. Tak som ju opustil (samozrejme vinu, že vzťah skončil, hodila na mňa - klasika), lebo som si našiel jednu cudzinku. S tou som si tak nerozumel, ani ma intelektuálne nestimulovala, ale bola skvelá v posteli. Tieź bola brutálne žiarlivá, hysterická, premenlivé nálady, nevyspytateľná - proste som nevedel, ako zareaguje. Tak som to ukončil.

A vtedy sa vo mne niečo zlomilo - stratil som vieru, že existuje niekto, kto NEZRADÍ moju dôveru. A s kým si budem aspoň trochu intelektuálne rozumieť. Začal som sa kur*iť, chodiť na zoznamky - jedna ma volala "freestyle". Stretával som sa aj s tromi v jednom období a bolo mi to jedno.. O dievčatá som vtedy nemal núdzu, vždy to boli krásne ženy, za ktorými sa muži otáčali. Lenže ja už som nechcel vzťah - zažil som príliš veľa zrady. Okrem toho mám strach, že stratím slobodu. Tažko sa to vysvetľuje, ale mám obavu, že ma vzťah spúta a pripraví o voľnosť. Je to dané vrodeným temperamentom. Tiež mám strach, ktorý pramení zo skúsenosti v pôvodnej rodine - že ma žena "vykastruje" (ľudovo povedané, že budem pod papučou). To je NEakceptovateľné! Toto som riešil aj s psychologičkou, ale v tejto téme sme sa vôbec nezhodli. Dokonca sa raz preriekla, že údajne si myslím, že ženy sú toxické - čo kategoricky popieram (niektoré ženy sú toxické, tak ako niektorí muži sú agresívni - nie všetci).

Suma sumárum, vždy som urobil všetko preto (často NEvedome), aby ten vzťah skončil - teda až na tie 2 na začiatku, keď som si myslel, že je to tá pravá. Momentálne vzťah nechcem. Priznám sa, že flirtujem často a baví ma to - ale vzťah nechcem. Aj dnes som flirtoval s predavačkou a vypýtal som si od nej email.. Pred psychickými problémami som sa stretával s jednou modelkou, nejaký čas mi volala a potom som si vymenil číslo, aby mi dali všetci pokoj.

Btw. vždy som hovoril, že najkrajšia je tá moja , heh Very Happy A moja babka mi zase vždy hovorila, že "z peknej misky sa nikdy nenajem" a je v tom asi kúsok pravdy..
Btw.2 neviem, čím to je, strašne ma priťahujú cudzinky..
Btw.3 asi k 4 dievčatám som sa správal vyslovene hnusne - čo ma mrzí Embarassed - už by som si dával pozor, aby som sa tak nesprával. Údajne som to robil preto, aby ten vzťah skončil (lebo by mi dali aj modré z neba a to som nechcel)..

Disclaimer: môj príspevok nie je chvastanie - len som chcel popísať svoj príbeh.
Saladin
Saladin
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 580
Reputácia Reputácia : 57
Dátum registrácie : 05.07.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

dzuli08, Juraj and Sweetheart like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  Mous Po 14 november 2022 - 19:42

Asi som single aj preto, že je doba aká je. Myslím, že pretechnizovaný svet neprispieva vzťahom, s tým i spojená dostupnosť všetkého. Chce to veľkúvdávku dôvery a u mňa hodne narába v tom intuícia. Nemám rád, keď žena trávi veľa času s mobilom, na soc.sieťach. som tak akurát žiarlivý, o to ani nejde. No vadí mi, keď má potom veľa kontaktov, podľa mňa zbytočných a rieši potom nepotrebnosti.

Iste, internet má aj veľa výhod. Nákupy, triedenie informácií. Možno sa to dá zladiť, no s bývalými sa mi to nepodarilo
avatar
Mous
V.I.P. Silver
V.I.P. Silver

Počet príspevkov : 877
Reputácia Reputácia : 187
Dátum registrácie : 23.05.2022

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia:

Saladin and Som hraničiar like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  Som hraničiar Ut 15 november 2022 - 0:55

Vzťahy… tak moc niekoho chceme, tak moc to potrebujeme a tak často a strašne to kazíme.. je to tým čo si so sebou vláčime, tie zdanlivo malé, ale fatálne bolesti, prekliatia našich vlastých rodičov
Ja ako hraničiar vždy idem do vzťahu naplno a vďaka prežitému otvorene, a viem, že nikdy nedostanem to čo dám a nikdy ako zanedbané dieťa nedostanem to čo potrebujem.. a to sú tie naše večné sklamania.. máme vôbec šancu prelomiť svoje prekliatia a nájsť sa.. neviem, ale dokola sa snažím vybojovať boj s veternými mlynmi a možno ma raz zomelú a vietor ma rozvanie len tak po okolí
Som hraničiar
Som hraničiar
Nový člen
Nový člen

Počet príspevkov : 12
Reputácia Reputácia : 0
Dátum registrácie : 07.11.2022

Mous likes this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  janka,janka St 17 máj 2023 - 20:04

Som single, vzdy saom bola, ked nie tak som mala tak chore vztahy, ze ludia tocili hlavami, ja teraz tiez si uvedomujem, ze normalny clovek by take nerobil, ..musela som zmazat predosly koment, nemozem nadavat na svojich rodicov. Teda single som za to, ze nie som schopna mat vztah tak blizky, nezvladam tie emocie, byt pod tlakom..atd. to cele, ani som vztah nemala cely zivot taky ten normalny, takze neriesim, vo vztahoch co akych hocijakych sa menila cela moja osobnost, ziarlivostne sceny paranodidne predstavy, zle som sa citila, , nie som osobnostne vybavena na vztah, emocionalne mi nechyba ale po praktickej stranke ano.


Naposledy upravil janka,janka dňa So 20 máj 2023 - 22:06, celkom upravené 1 krát.
janka,janka
janka,janka
Bronzový pokročilý člen
Bronzový pokročilý člen

Počet príspevkov : 220
Reputácia Reputácia : 8
Dátum registrácie : 07.04.2023

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza:
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Medotrygin, Stilnox +AP

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  vrana St 17 máj 2023 - 23:02

Po 40-ke Som vyhľadávaním nežnej polovičky skonocval nadobro. Teraz mám vzťah len so sebou samým a je mi nádherne. Nikoho a Nič nepotrebujem. Nie Som závislák. Som rebel a vizionár, jednotlivec, čo nieje proti spoločnosti a nebojuje s ňou vnútorné a ani na vonkajšok.

Pred 40-kou boli časté dôvody, prečo Som navštevoval zo 10-krát nemocnice.

_________________
Keď nie Som, tak nie Som, viem, že nie Som!
Keď Som, tak Som, viem, že Som!

Moje Nicky:
Hulk DF 365 1
Hulk DF 365 2
Dušan
avatar
vrana
V.I.P.
V.I.P.

Počet príspevkov : 518
Reputácia Reputácia : 148
Dátum registrácie : 31.07.2021
Vek : 45
Bydlisko Bydlisko : Trnava

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F20.0 - (Para)noidná (schizo)frénia; F51.8 - (In)somnia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Kventiax SR s postupným predlžovaním 3x300mg - 0-0-3; Cisordinol 1x10mg - 0-0-1; Depakine Chromo 1x300mg - 0-0-1

Juraj and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

  • Zaslať odpoveď

Prečo ste single? - Stránka 2 Empty Re: Prečo ste single?

Odoslať  EnaXnaY Št 18 máj 2023 - 7:14

SOM single, lebo SOM bol rozvedený Wink

A keďže SOM svojej ex sľúbil vernosť a lásku kým nás SMRŤ nerozdelí, tak už nikoho druhého nehľadám Wink

_________________
nedefinovateľná entita Wink

viac na dzio.sk Wink

príď si zadiskutovať aj na lipku Wink

a zapíš sa prosím do KNIHY ŽIVOTA Wink

Prečo ste single? - Stránka 2 Dzio
EnaXnaY
EnaXnaY
V.I.P. Golden
V.I.P. Golden

Počet príspevkov : 1213
Reputácia Reputácia : 167
Dátum registrácie : 11.05.2018
Vek : 47
Bydlisko Bydlisko : Trebišov

Zdravotný stav
Diagnóza Diagnóza: F25.2 - schizoafektívna porucha, zmiešaný typ, F20.0 - paranoidná schizofrénia
Súčasná medikácia Súčasná medikácia: Abilify, Depakine, Trittico, Stilnox, Dithiaden, Gliclada, Betaloc, Prestarium

https://www.dzio.sk

vrana, Patty_Pillow, motylek and janka,janka like this post

hug0
sorry0

Návrat hore Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
Hore